مجله تصويري
کد خبر: ۷۸۵۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۹
همزمان با روز جانباز؛
همزمان با روز جانباز؛

قطعه آهنگ «منم نورخدا» به صورت رسمی رونمایی شد

همزمان با روز جانباز آهنگ "منم نورخدا" که توسط هنرمندان خراسان شمالی برای شهید زنده لرستان ساخته شده است، رونمایی شد.

به گزارش منار، همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز قطعه آهنگ "منم نورخدا" که توسط هنرمندان بجنوردی ساخته شده است به صورت رسمی در منزل سید نورخدا موسوی شهید زنده لرستانی رونمایی شد.

مسعود رحمانی خواننده قطعه آهنگ"منم نورخدا" در گفت‌وگو با خبرنگار فارس بیان کرد: حدود ۷ ماه قبل بود که با شهید زنده لرستانی سید نورخدا موسوی آشنا شدیم و پس از تحقیقات کامل در مورد زندگی وی تصمیم گرفتیم یک قطعه آهنگ در مورد زندگی این شهید زنده بسازیم.

وی افزود: بر این اساس یک شعر خاص متناسب با زندگی سید نور خدا موسوی تهیه کردیم و قطع آهنگ آن را ساختیم و تصمیم گرفتیم که همزمان با روز جانباز با حضور در منزل این شهید زنده از قطع آهنگ "منم نور خدا" یا "سید نور خدا" رونمایی کنیم.

خواننده گروه آهنگسازی رهپویان انقلاب اظهار داشت: هدف ما از ساخت این آهنگ نشان دادن ایثار و رشادت سید نورخدا موسوی است ضمن اینکه گروه ما در زمینه های دیگری نیز چون دفاع مقدس،شهدای انقلاب  شهدای مدافع حرم، امام رضا و... آثاری ساخته است.

رحمانی گفت: گروه رهبران انقلاب  به صورت خود جوش از استان خراسان شمالی و شهر بجنورد به مناسبت روز جانباز برای رونمایی از شعر و آهنگ سید نور خدا موسوی با شعار من یک خراسانی با قلب لرستانی راهی این سفر شده است.

انتهای پیام/

منبع خبر: فارس

مطالب مرتبط:
برچسب ها: منار 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سفیرافلاک