مجله تصويري
کد خبر: ۷۹۱۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۱
طی مراسمی:
طی مراسمی:

سینما دیجیتال فجر پلدختر افتتاح شد

طی مراسمی با حضور معاون حقوقی و پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و جمعی از مدیران شهرستانی،سینما فجر پلدختر افتتاح شد.

به گزارش منار، سید هادی حسینی معاون حقوقی و پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاح نخستین سینما دیجیتال پلدختر که در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد با تاکید براینکه پلدختر اولین یا دومین شهر که سینما دیجیتال در آن راه اندازی می شود اظهار داشت:برای امسال احداث سینما دیجیتال را در یکصد شهر در دستور کار وزارت داریم.

وی با تاکید بر حفظ و نگهداری تجهیزات سینما عنوان کرد:امروز این سینما با تجهیزات مناسب در پلدختر افتتاح می شود که نیاز است استفاده کنندگان نسبت به نگهداری از صندلی و تجهیزات این سینما دقت لازم را داشته باشند.

سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس در این مراسم با تقدیر از نگاه ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان های محروم کشور گفت:ضرورت تسریع در ساخت کتابخانه شماره دو پلدختر با توجه به افزایش قشر تحصیل کننده وعلاقه مند به مطالعه نیاز است.

وی بیان کرد: علی رغم پیشرفت زیاد این پروژه ، اعتبارات لازم برای تکمیل آن هنوز تخصیص پیدا نکرده است و هنوز با گذشت 11سال به بهره برداری نرسیده است.

کاظمی یادآور شد: ایجاد دفتر نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش معمولان، حمایت امکاناتی ویژه از کانون های فرهنگی هنری مساجد و موسسات قرآنی، رفع مشکلات خودرویی و جذب نیروی انسانی از دیگر نیازهای اداره فرهنگ وارشاد اسلامی که نیازمند توجه صالحی امیری وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی می باشد.

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

مطالب مرتبط:
برچسب ها: سینما لرستان منار 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سفیرافلاک